Domina mūsų parduodama produkcija?

O galbūt norėtumėte pasiūlyti savo produkciją mums? Susisiekite – aptarsime bendradarbiavimo galimybes ir kartu surasime mus ir Jus tenkinantį sprendimą!

  Mes esame pasiruošę jums padėti siekti ir įgyvendinti jūsų verslo tikslus!

  Specializuojamės ne tik mažmeninėje prekybos, tačiau vykdome viso asortimento didmeninėje prekyboje, įskaitant dropshipping modelį, ir teikiame  PVM sąskaitas-faktūras. Būkite dalimi mūsų augančios partnerystės tinklo ir leiskite mums padėti jums pasiekti jūsų verslo tikslus!

  Perkant modellante.lt parduotuvėje galimi pristatymo būdai:

  • OMNIVA paštomatas – Visą parą veikiantys OMNIVA siuntų terminalai – tai labai patogus būdas gauti siuntas nekontaktuojant su kitais žmonėmis. Siunta atsiimti galėsite gavę SMS žinutę jog ji jau atvyko į jūsų pasirinkta terminalą.
  • Lietuvos paštas – pasirinkę šį pristatymą siuntą atsiimti galėsite iš jums artimiausio Lietuvos pašto skyriaus.
  • LP EXPRESS paštomatas – Visą parą veikiantys LP EXPRESS siuntų terminalai – tai labai patogus būdas gauti siuntas nekontaktuojant su kitais žmonėmis. Siunta atsiimti galėsite gavę SMS žinutę jog ji jau atvyko į jūsų pasirinkta terminalą.

  Pristatymų kainos ir nemokamas pristatymas:

  • OMNIVA paštomatas – tik 1.99 Eur ( Nemokamas pristatymas nuo 55 Eur )
  • Pristatymas per kurjerius  – 3.99 Eur
  • Lietuvos paštas – 3.48 Eur ( Nemokamas pristatymas nuo 55 Eur )
  • LP EXPRESS paštomatas – 1.99 Eur ( Nemokamas pristatymas nuo 55 Eur )

  *Prekių į Kuršių Neriją NEPRISTATOME.

  * Parduotuvės administracija gali savo nuožiūra keisti pristatymo būdus ir kainas, todėl visuomet atlikdami apmokėjima už prekes matysite tuo metu galiojančius prekių pristatymo būdus ir kainas.

  Kaip greitai prekės yra išsiunčiamos:

  Jeigu prekės yra sandėlyje, jos dažniausiai išsiunčiamos tą pačią arba sekančią darbo dieną. Liekant vis mažiau laiko iki šventinių laikotarpių tokių kaip “Šv. Kalėdos, Naujieji metai, Šv. Velykos) dažnai stringa kurjerių tarnybų darbas ir mes neatsakome už per ilgą siuntų pristatymo tarnybų laiką.

  Prekių pristatymas į užsienį:

  Prekių pristatymas galimas ir į kitas šalis, tačiau kiekvienu atveju reikia susisiekti su mumis ir suderinsime tinkamiausią pristatymo būdą. Susisiekti galite el.paštu: mail@modellante.lt arba telefonu +37068462592 .