INFORMACINIAI KLAUSIMAI

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Įprastai siunta turėtų Tave pasiekti per 1 – 3 darbo dienas, tačiau dėl įvairių, nuo mūsų nepriklausančių veiksnių, tokių kaip, pavyzdžiui, karantinas, valstybinės šventės ir pan., siuntimas gali užsitęsti iki 10 darbo dienų. Tačiau mes darome viską, kad užtikrintume, jog prekės Tave pasiektų kuo greičiau ir saugiau, todėl stebime situaciją ir nuolat atnaujiname numatomą pristatymo laiką. Kiekvienos prekės numatomą pristatymo laiką gali rasti šalia prekės aprašymo.

Nepaisant to, kad prieš išsiunčiant prekę, ją kruopščiai apžiūrime, gyvenime visko pasitaiko – jei gavai brokuotą, sugadintą ar kitaip naudojimui nebetinkamą prekę, be abejonės ją gali grąžinti nemokamai, nurodydama (-s) grąžinimo priežastį. Kai tik gausime grąžinamą prekę ir ji bus patikrinta, pinigai bus grąžinti tuo pačiu būdu, kurį pasirinkai sumokant. Tuomet galėsite tiesiog užsisakyti prekę iš naujo.

Taip, galite grąžinti kokybišką prekę per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės gavimo momento, tačiau prekė turi pilnai atitikti prekių grąžinimo sąlygas (su jomis galite susipažinti čia). Norint grąžinti prekę, prašome susisiekti el. paštu mail@modellante.lt. Kai tik gausime grąžinamą prekę ir ji bus patikrinta, pinigai bus grąžinti tuo pačiu būdu, kurį pasirinkai sumokant. Svarbu: tinkamos kokybės prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Galite atsiskaityti už prekes pasirinkę vieną iš šių apmokėjimo būdų: „Swedbank“, „SEB“, „Luminor“, „Citadele“, „Medicinos bankas“, „Šiaulių bankas“, „Revolut“, Google Pay, banko kortele arba Apple Pay.

Taip pat, jei pasirinksite LP Express kurjerį, galėsite atsiskaityti už prekes kurjeriui pristatymo metu grynais pinigais arba kortele. Svarbu turėti lygią sumą, nes kurjeris ne visada gali turėti grąžos.

https://modellante.lt/wp-content/plugins/multiparcels-shipping-for-woocommerce/public/images/carriers/lp_express.png

Taip, pasirinkus LP Express kurjerį, galite atsiskaityti už prekes kurjeriui pristatymo metu grynaisiais pinigais arba kortele. Svarbu turėti lygią sumą, nes kurjeris ne visada gali turėti grąžos.

Taip, visas el. parduotuvėje Modellante.lt įsigytas prekes galite keisti į kitą dydį ar modelį arba grąžinti. Tiesa, jei turite dvejonių dėl dydžio ar tinkamo modelio, rekomenduojame visada kreiptis konsultacijos. Taip dažnu atveju išvengtumėte ilgos keitimo/grąžinimo procedūros.

Plačiau apie keitimo/grąžinimo procedūrą bei sąlygas skaitykite skiltyje “pristatymas ir grąžinimas”.

Taip, parduotuvėje gali apsipirkti ir visi užsienyje gyvenantys asmenys. Siuntimo išlaidas apmoka pats pirkėjas. Jei bandant apsipirkti kilo neskalndumų, susisiekite el. paštu mail@modellante.lt. Pateiksime patarimus, kaip patogiau užsisakyti prekes ir už jas atsiskaityti, padėsime išspręsti kilusius sunkumus.

Su mūsų klientų aptarnavimo komanda galite susisiekti telefonu, el. paštu arba tiesioginiu pokalbiu. Mūsų darbo valandos yra nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9 iki 17 val.

El. Paštas: mail@modellante.lt
Telefono nr. +37068462592

Vis dar turite klausimų?

Jei turite papildomų klausimų, į kuriuos čia neatsakyta, nedvejodami susisiekite su mumis. Mūsų klientų aptarnavimo komanda visada mielai jums padės.